Wilt u meer weten over een bepaalde behandelmethode? Maak dan hieronder uw keuze!
|
Het Team van NML health
Irene RolMateloos nieuwsgierig naar alle ontwikkelingen en mogelijkheden op natuurgeneeskundig gebied: dat is Irene, de oprichtster van NML health. Haar juridische en bedrijfskundige basis combineert zij als geen ander met de door haar opgedane kennis op het gebied van fytotherapie, homeopathie, kruiden, Chinese en Japanse geneeskunde en de informatie op het grensvlak van voeding en voedingssupplementen; de orthomoleculaire geneeskunst. Irene vindt het leuk om het NML health gedachtengoed uit te dragen naar dierenartsen, therapeuten en dierenbezitters. Voor NML health ontwikkelt zij de strategie en stuurt zij, waar nodig, het team aan. Zelf is ze de trotse moeder van vier pubers en medebezitter van twee IJslanders, twee honden, twee katten, twee schapen en een heleboel kippen!
Colinda WerkhovenToen NML health, toen nog Puur Natuur, in 2000 langzaam maar gestaag begon te groeien en Tine, de toenmalig officemanager, en Irene heen en weer bleven hollen tussen kantoor en magazijn, kwam Colinda in 2003 het team versterken. In de jaren die volgden, groeide Colinda uit van ondersteunende kracht op huishoudelijk gebied tot onmisbaar Hoofd Magazijn. Maar Colinda's carriere bij NML was nog niet klaar! Vanaf 1 april 2008 heeft zij de overstap gemaakt van magazijn naar kantoor en verzorgt zij, samen met Mireille, de orderadministratie. Toen er in 2003 puppen werden geboren bij NML, begon het bij Colinda te kriebelen en sindsdien is zij het trotse baasje van Jack Russell Roxy, maar de allermeeste tijd...gaat toch zitten in haar kleindochter Amber!
Sophie van Dijkhuizen-HonigSophie trad in 2003 in dienst bij NML health. Deze overstap was niet voor de hand liggend, aangezien zij een toeristische opleiding volgde en onder andere werkzaam was in de hotellerie- en evenementen-branche. Na een klein jaar Bangkok verlangde Sophie terug naar ´Hollandsch Glorie´ en werkte ze ondermeer bij RTL4 en Wentink Events, waar zij een aantal artiesten begeleidde. Sophie is moeder van twee jonge dochtertjes en werkt daarom 3 dagen voor NML health. Sophie is verantwoordelijk voor de ondersteuning van de buitendienst en het relatiebeheer.
Geertje Visser Geertje werkt sinds januari 2006 bij NML health, eerst één dag per week, als bijbaan naast haar studie Taalwetenschap en na haar afstuderen vijf dagen per week. Wat moet een taalwetenschapper nou bij een leverancier in natuurlijke diergeneesmiddelen? Toen Geertje tijdens haar studie haar eerste hond, de bejaarde Basset Saartje aanschafte, was het hek snel van de dam. ‘Iets met beesten’ moest het worden en ze stortte zich in de wereld van de honden. Twee jaar lang werkte zij naast haar studie in de holistische dierenartsenpraktijk/dierenwinkel ‘Natuurlijk! voor dieren’ in Amsterdam en zo kwam zij in contact met NML health. Hier is Geertje verantwoordelijk voor de marketing en communicatie. Daarnaast schijft Geer een column in het maandblad Hondenleven en houdt zij op haar weblog de dagelijkse besognes van het leven met twee honden bij. Basset Sophie en Teckel Ted - Saartje leeft inmiddels niet meer- gaan altijd mee… Dát is dus wat een taalwetenschapper bij NML health te zoeken heeft!
Soe Topcuoglu Ook Soe groeide van kinds af aan op met dieren. Met name paarden namen een centrale rol in in haar leven en hebben de keuzes die zij maakte altijd beinvloed. En zo kwam het dat Soe op een goede dag bij NML health langskwam om als hoefsmid de NML-paarden Ori en Tyra te bekappen, iets wat zij jarenlang is blijven doen. Het werk van rijksgediplomeerd hoefsmid heeft Soe met veel plezier uitgevoerd, tot zij besloot haar kennis op een andere manier in te gaan zetten... En dat doet ze met veel succes! Soe begon bij NML op kantoor maar merkte al snel dat zij het werken met haar handen miste...Vandaar dat Soe vanaf 1 april Colinda's plaats heeft ingenomen als Hoofd Magazijn!
Eline Blitzblum-KluiverEline Blitzblum studeerde in 1991 af in de Japanse taal en cultuur. Als Japanologe woonde zij een jaar in Japan, een land dat zij inmiddels kent als haar broekzak. En nu werkt ze bij NML health. Hoe dat kan? Nadat de liefde haar terug naar Nederland deed verhuizen waar zij een aantal jaren in de marketing werkte, besloot Eline te kiezen voor het moederschap. Ook pakte zij haar oude liefhebberij weer op: het houden van vogels. Inmiddels deelt Eline haar huishouden met een Grijze Roodstaart Papegaai, een Zwartkop Caique, 12 Valkparkieten, 16 parkieten, 2 forpussen, 3 japanse kwarteldames, een koppel Chinese dwergkwartels en, niet te vergeten, haar man Robin en twee pubers. Met twee grote kinderen besloot Eline haar eerdere marketingcarrière weer op te pakken en te combineren met haar passie voor de natuur en dieren…en dan kom je al snel bij NML! Eline is hier verantwoordelijk voor het uitvoeren van de acties en het ondersteunen van de buitendienst; u zult haar dan ook regelmatig aan de telefoon krijgen!
Marian van NesBuurvrouw Marjan zocht een leuke nieuwe baan. NML zocht een Magazijntijger... En zo kwam het dat Marian van Nes in juni 2008 bij NML begon. Marian begon haar carrière bij de ABN Amro, maar na de komst van haar kinderen – inmiddels 23 en 12 – besloot zij zich te richten op ‘thuis’; met een drukke hobbyboerderij geen onlogische keuze! Naast de zorg voor haar varkens, schapen, konijnen, kalfjes, poezen, een paard en een hond behaalde Marjan haar diploma bloemschikken. Jarenlang verkocht zij haar creatieve uitspattingen op seizoensmarkten en werkte ze in een bloemenhuis. Naast haar NML-baan werkt Marian als Alphahulp in de huishouding bij ouderen. Een bezige bij dus, onze Marjan!
Mireille Bense Mireille werkt sinds december 2008 bij NML health op de afdeling orderacceptatie. Hiervoor werkte zij op de administratie van verschillende bedrijven. Toen Mireille in de plaatselijke krant een vacature zag van NML health was haar enthousiasme snel gewekt. Wie wil dat nu niet; een afwisselende baan bij een leuk kantoor midden in de natuur? Als levenspartner van Sam, een zwartharige man op vier poten, leek de combinatie van administratief werk én natuurlijk dierenwelzijn Mireille een leerzame uitdaging en inmiddels lijkt het alsof zij er altijd is geweest!
Marieke VolkeringMarieke Volkering is dierenarts in opleiding en met het laatste deel van haar co-schappen bezig. Al van jongs af aan wist Marieke dat ze dierenarts wilde worden; op haar elfde liep ze al mee in verschillende dierenartspraktijken en vanaf haar 17e werkte ze als dierenartsassistente in verschillende praktijken. Voordat Marieke aan haar studie begon werd ze één jaar uitgeloot. In dat jaar vertrok zij naar Zweden waar ze op een springstal werkte. Haar werkzaamheden bestonden uit het voeren, berijden en africhten van jonge paarden en pony’s. Marieke heeft ondersteunde NML health in het verleden al vaker op beurzen en evenementen en is vanaf december 2008 naast haar studie toegetreden tot het NML-team. Hier geeft zij inhoudelijk advies over producten en (paarden)aandoeningen. Thuis bij Marieke is het een echte beestenboel; ze heeft 2 honden, 2 katten, 3 kippen, 1 cavia, 2 konijnen, 2 chinchilla’s en een paard. In haar vrije tijd rijdt Marieke op haar eigen paard en een aantal jonge paarden, doet zij aan behendigheid in de hoogste klasse.
Marlies BlomPoezen, honden, konijnen, hamsters, parkieten…de ouders van Marlies waren eigenlijk overal wel voor te porren. Maar toen zij op haar zevende voor het eerst op een manege belandde was het duidelijk: dit was liefde op het eerste gezicht. Jaren van trouwe manegebezoekjes en verzorgpony’s volgden en nog steeds rijdt Marlies zeer regelmatig. Na de HAVO werkte Marlies een jaartje als dierenartsassistente maar ze koos uiteindelijk voor de HTS, en rondde in 2002 haar studie Bouwkunde af. Per toeval belandde zij hierna bij de Groene Os waar ze een aantal jaren met veel plezier heeft gewerkt en ook NML health leerde kennen. Na een korte carrière bij een daktuinenbedrijf koos zij er in december 2008 voor om toe te treden tot het NML-team. Als Office Manager; want plannen, organiseren en rekenen zit Marlies in het bloed. Inmiddels is Marlies klaar met haar studie bos- en natuurbeheer en woont zij samen met mensenvriendje Marco en dierenvriendje Oscar (de grote rooie kater).
Ralph Ree
Ralph is van oorsprong fysiotherapeut en acupuncturist. Hierna studeerde hij orthomoleculaire geneeskunde volgens PNI bij stichting VanNature, een studie die hij afrondde met een MSc in cPNI aan de universiteit van Girona. Hiernaast is Ralph hobbyboer en heeft hij grote affiniteit met dieren. Na jaren werkzaam geweest te zijn als full-time therapeut was het tijd voor verandering. Vandaar dat hij het therapeutenwerk deels heeft omgezet in een adviseursfunctie bij NML health, alwaar hij zich bezighoudt met de wetenschappelijke aspecten van orthomoleculaire producten voor dieren.
|
U kunt hier zoeken naar dierenartsen, therapeuten en andere verkoopadressen. Klik hier voor een overzicht van alle verkooppunten
|