U bevindt zich hier: Home | Tasman | Tasman Honden-, katten- en dierenconditioner

Inloggen?

Behandelmethoden

Wilt u meer weten over een bepaalde behandelmethode? Maak dan hieronder uw keuze!

Houd mij op de hoogte

Vul uw emailadres in en wij houden u via onze nieuwsbrief op de hoogte van het laatste nieuws.


Tasman Honden-, katten- en dierenconditioner

Voor een gezonde, glanzende en makkelijk doorkambare vacht.

Geschikt voor: Kat, Hond, Knaagdier, Paard, Pony
Samenstelling: Op basis van theeboom- (tea tree), ecalyptus-, citronella, rozemarijn- en lavendelolie , D-Panthenol en Vitamine E.



Indicatie(s):

•  Deze geconcentreerde, verzachtende conditioner maakt de vacht makkelijk doorkambaar en voorkomt klitten.

•  De toegevoegde D-Panthenol en vitamine E zorgen voor een glanzende, zachte vacht. 

•  De conditioner is uitermate geschikt om witte en zilvergrijze vachten op te frissen, en maakt daarnaast de donkere vacht van honden en katten diepglanzend.

•  Geschikt voor een gevoelige huid.

Eigenschappen per ingrediƫnt:


Tasman-producten bevatten theeboom-, ecalyptus-, citronella, rozemarijn- en lavendelolie en zijn gegarandeerd vrij van chemicalieen.


Theeboomolie (uit Australië) is een van de krachtigst werkende natuurlijke antiseptische, schimmelbestrijdende en bacteriedodende middelen die ooit zijn ontdekt.


Theeboomolie is alleen geschikt voor uitwendig gebruik in producten zoals antiseptische lotions en crèmes, toiletartikelen, cosmetica huishoudelijke producten en producten voor dieren.


Theeboomolie heeft een verkoelend effect op een geïrriteerde huid, is insectwerend , gaat ongedierte tegen op dieren en stro en zorgt voor minder reukontwikkeling en dus minder bacteriegroei.

pH waarde hondenconditioner: 4,5
pH waarde kattenconditioner: 5,0
pH waarde dierenconditioner: 4,5


Dosering en toepassing:  
Droog de vacht na het wassen (met Tasman shampoo) goed af. Breng de conditioner aan op de gehele vacht. Laat de conditioner 60 seconden inwerken. Spoel de conditioner goed uit. Als de vacht bijna droog is, bewerk deze dan met Tasman verzorgingsspray zodat de vacht er zacht, glanzend en goed verzorgt uit blijft zien.
Inhoud en Adviesprijs voor consumenten:
500 ml. dierenconditioner - € 21,95
250 ml hondenconditioner - € 13,95
250 ml kattenconditioner - € 13,95
Producent: Tasman
Toelichting: Deze informatie is uitsluitend bedoeld voor educatieve doeleinden en vervangt niet het advies van een dierenarts.

Zoeken

Houd mij op de hoogte

Type hieronder uw zoekwoorden in

Zoeken op verkooppunt

Zoeken op verkooppunt

U kunt hier zoeken naar dierenartsen, therapeuten en andere verkoopadressen.

Klik hier voor een overzicht van alle verkooppunten

Zoeken naar producten

Zoeken naar producten


U zoekt een product? Maak
hieronder uw keuze!

Realisatie: Juice B.V.