Werkt reinigend, bij uiteenlopende (chronische) klachten
Geschikt voor: Kat, Hond, Paard, Pony
Samenstelling: Extract van Alchemilla vulgaris, Angelica archangelica, Arctium lappa, Berberis vulgaris, Betula alba, Calamus aromaticus, Cantharis, Carduus marianus, Centaurium erythraea, Chelidonium majus, Cynara scolimus, Equisetum arvense, Galium aparine, Hydrastis canadensis, Juniperus communis, Orthosiphonis stamineus, Ribes nigrum, Solidago virga aurea, Taraxacum officinale, Uncaria tomentosa, Uva ursi, Viola tricolor. Montmorilloniet, Himalaya zout. Alcohol 35%.
Indicatie(s):
Bij een verstoord immuunsysteem.
Na narcose.
Bij alle chronische aandoeningen waarbij sprake is van ophoping van afvalstoffen zoals bv chronische huidontstekingen.
Als basismiddel bij alle indicaties.
Voor een –halfjaarlijkse- reiniging.
Eigenschappen per ingrediĆ«nt: Detox comp bevat een uitgebalanceerde samenstelling van zowel prikkelende als opbouwende grondstoffen die ieder hun uitwerking hebben op een aspect van een bepaald uitscheidingsorgaan. Het stimuleert de afvoer van afvalstoffen uit het lichaam door het ondersteunen van de functie van blaas en nieren, de lever, het maag-darmkanaal en het lymfestelsel. In de huidige tijd worden ook dieren dagelijks belast met veel vervuilende stoffen in zowel voeding, water en lucht. Door te draineren wordt er een “ schone “ start gemaakt en kunnen andere ondersteunende middelen beter aanslaan. Klik op 'meer informatie' voor de uitgebreide omschrijving per ingrediënt.
Dosering en toepassing:
Dosering, tenzij arts/therapeut anders voorschrijft:
twee keer daags:
Paard 10-15 druppels
Hond 5-10 druppels
Kat 2-5 druppels
1 ml = 20 druppels
*Ervaring uit de praktijk leert dat in sommige gevallen kan worden volstaan met een lagere dosering dan zoals aangegeven op de bijsluiter. Ook wanneer dieren (te) heftig reageren kan worden begonnen met de helft van de aanbevolen dosering.
Inhoud en Adviesprijs voor consumenten: 50 ml - € 24,95
Toelichting: Phytonics wordt uitsluitend verkocht via dierenarts en gediplomeerd therapeut
|