Onze liefste Soe is niet meer

Met pijn in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin en collega Soe. 

Ruim een jaar heeft zij alles op alles gezet om haar gezondheid te boosten en haar ziekte te overwinnen. Met volle moed, positieve mind en op manieren waarbij zij zich goed voelde. Helaas mocht het niet zo zijn en is Soe in haar 56ste levensjaar, veel te vroeg op 24 september 2022 aan haar volgende reis begonnen… 

Soe was al meer dan 15 jaar een NML’er. Voordat zij zich voegde bij ons team kwam ze al als hoefsmid bij onze paarden. 

Zij was niet alleen de drijvende kracht in het logistieke proces van NML maar ook zeer kundig in ons adviesteam. Een luisterend oor met een deskundig advies voor de zakelijke klant en echte persoonlijke aandacht met engelengeduld voor de dierenliefhebber. Dit bleek voor Soe de perfecte combinatie te zijn voor haar als dierenliefhebber tussen de advies- en verkooptaken en het runnen van het magazijn. 

We koesteren alle fantastische momenten van ons samen zijn. 

Van een gewone kantoor dag tot aan de vele creatieve en actieve uitjes die we samen hebben beleefd. 
Van de sterke espresso in voorverwarmd kopje tot aan een dip in de natuurvijver. 
Van een ‘recht voor z’n raap gesprek’ tijdens de koffie tot een gevoelig meelevend luisterend oor tijdens de lunch. 

Het was allemaal Soe. Het gemis is groot. 

Namens ons team danken wij iedereen die haar en ons hebben gesteund het afgelopen jaar.  

We wensen Hugo, Donna en haar familie en vrienden alle kracht toe. Nu, straks en voor de tijd die komen gaat. 

En Soe, untill we meet again… 

We hopen dat je omringd wordt door je dierenliefdes Candor, Belle, Felix en Buster.  

Heel veel liefs namens Irene en alle NML collega’s en partners. 

Wij nodigen iedereen uit die Soe een laatste groet wil brengen, haar familie sterkte wil wensen of een mooie herinnering aan Soe wil delen, een bericht achter te laten of een kaarsje te branden op:https://condoleance.ab-ire.nl/profile/soe-topcuoglu